سایت ساز رایگان افزایش رتبه الکسای قانونی فروش مکمل های بدن سازی مجاز نکس وان موزیک - دانلود موزیک جدید اپلود سنتر عکس و فایل رایگان فراز هاستینگ|بهترین خدمات هاستینگ هاست وبلاگدهی حرفه ای
بستن تبلیغات [X]
درمان واریس در کلینیک دکتر هادی زاده
loading...

درمان واریس در کلینیک دکتر هادی زاده

دکترمحمود هادی زاده بازدید : 258 چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 زمان : 9:54
امتیاز :
نتيجه : مجموع 46 امتياز توسط 16 نفر

انواع واریس ودرمانهای نوین آن:

واریس از دیرباز به عنوان یکی از بیماری هایی که دارای عوارض مختلفی می باشد شناخته می شده است. از سالهای دور، روش های درمانی گوناگونی برای درمان واریس و بیماری های عروقی شناخته شده است که غالبا درمان های سنتی هیچ گونه فایده ی درمانی را به همراه نداشته است.

از جمله درمان های سنتی می توان به انواع خوراکی ها، دمنوش ها، زالو درمانی و سایر روش ها اشاره کرد که برخی ازآنهانه تنها سودی ندارند، بلکه عوارض گوناگونی نیزبهمراه دارند. از روش های درمانی دیگر که در سالهای گذشته مورد استفاده بوده است می توان به استفاده از جوراب واریس، روش های فشاری و جراحی اشاره کرد.

در سالهای اخیر با توجه به پیشرفت علم پزشکی، علاقه به استفاده از روش های درمانی قطعی که به صورت سرپایی انجام شوندونیازبه بستری وبیهوشی نداشته باشنددر بین پزشکان و بیماران گسترش داشته است.

بر اساس نوع واریس می توان واریس ها را به انواع گوناگون تقسیم کرد.

شایع ترین انواع واریس عبارت است ازواریس رتیکولر که در حقیقت وریدهای سطحی گشاد شده می باشند.

این واریس ها می تواند باعث ایجاد بد شکلی اندام ها، درد، سوزش، خارش، زخم و غیره شوند. اما شاید بدترین عارضه واریس های رتیکولر، خونریزی ناشی از آنها باشد.

خونریزی ناشی از این واریس ها معمولا بسیار شدید بوده و ممکن است ساعت ها ادامه یابد که معمولا باعث وحشت و ترس فراوان برای بیماران می باشد.

این عروق واریسی به بهترین کیفیت قابل درمان با اسکلروتراپی می باشند.

در اسکلروتراپی با استفاده از تزریق مواد اسکلروزا وریدهای واریس بدون نیاز به بیهوشی و بستری درمان می شوند. این درمان ها بدون عوارض بوده و عوارض واریس را نیز بهبودی کامل می دهد.

یکی دیگر از انواع عمده ی واریس کلانژکتازی ها که عبارتند از هروق قرمز بسیار نازک که از سطح پوست قابل مشاهده می باشد.

درمان این نوع از واریس ها نیز اسکلروتراپی می باشد. هر چند در این گونه موارد از لیزر سطحی نیز در بعضی از بیماران استفاده می شود. ولی به هر حال درمان قطعی و انتخابی آن اسکلروتراپی می باشد.

دسته سوم از انواع واریس، واریس های طنابی شکل می باشد. این واریس هاکه گروه اصلی واریس هاراتشکیل می دهند، دارای عوارض فراوان از جمله احساس سنگینی، درد، سوزش، خارش، ایجاد لخته و آمبولی، بد فرمی اندام ها و غیره شود.

درمان اصلی این نوع واریس ها (واریس های طنابی )ابلاسیون می باشد. برای ابلاسیون از لیزر داخل عروقی، RF داخل عروقی، چسب های مخصوص داخل عروقی، استفاده می شود.

این روش ها درمان قطعی بوده و نیاز به بیهوشی و بستری ندارند و واریس پس از درمان با این روش ها مطلقا امکان بازگشت نخواهد داشت.

این روشهامی توانند بسرعت ، بهبودی کامل رابرای بیماران ایجادکرده ‌وهیچگونه عوارضی ندارند.درمان بااین روشهای نوین (لیزر، آر اف ، چسب و.....) طی یک جلسه انجام شده وبدون عودبیماری خواهدبود.

در پزشکی نوین ، بهترین روش درمان برای درمان واریس و نارسایی های وریدی، درمانهای اندوواسکولر ازجمله لیزر واریس ،RF،GLUE وسایر روشهای مشابه می باشد.

حسن بزرگ لیزر واریس ،(برای درمان واریس) آنست که لیزر واریس نه تنها نیاز به بیهوشی و بستری ندارند و بصورت سرپایی انجام می شوند، بلکه امکان عود مجدد و بروز مشکلات ثانویه که در روشهای دیگر درمانی برای درمان واریس دیده می شوند، بادرمان اندوواسکولر عملا وجود ندارند.

در اغلب موارد ،با یک جلسه لیزر واریس ،بطور کامل مشکلات نارسایی و واریس بیماران برطرف می شود و درمان واریس بخوبی انجام می شود .

نکته مهم آنست که درپاره ای از موارد یکی از علل ایجاد یا تشدید واریس، انسدادهای وریدی عمقی است که در اینگونه موارد چنانچه نارسایی وریدی عمقی درمان نشود، نتیجه لیزر واریس ،ایده آل نخواهد بود

در این موارد معمولا با آنژیوگرافی یا سونوگرافی داپلر ،می توان تنگی ورید عمقی راکشف کرد و سپس با استفاده از آنژیوپلاستی ،می توان براحتی نارسایی ورید عمقی را از بین برد.

حال چنانچه سطح درگیری ورید عمقی بالاتر از جانکشن سافنوفمورال یاسافنوپ وپلیته آل باشد، از بین بردن تنگی رگ عمقی می تواند به جریان خود مناسب از طریق ورید سافنوس کمک کرده و بدین طریق میزان اتساع ورید واریسی را کاهش داده و کمک فراوانی به بهبودی نارسایی وریدی و بهبودی وریدسافنوس (صافنوس) کرد.

در اینگونه موارد،پس از آنژیوگرافی یا سونوداپلر ، با استفاده از بالن آنژیوپلاستی می توانیم تنگی عروق را بازکنیم که در اینصورت جریان وریدی بخوبی از عروق سطحی به ورید عمقی برقرارمی شود.

پس از باز کردن تنگی های عروق عمقی ،می توان نارسایی وریدی باقیمانده را با استفاده از ابلاسیون داخل وریدی(لیزر،آراف ،glue) درمان نمود.

پس از درمان تنگی های عروقی عمقی ،در صورت نیاز به درمان عروق سطحی ( اعم از وریدهای متسع طنابی شکل یاعروق تیره رنگ موجود بر سطح پوست) می توان با استفاده از اسکلروتراپی یا سایر روشها،به درمان آنها پرداخت که در اینصورت نتایج (استفاده از اسکلروتراپی یا میکروفلبکتومی) ،هم از نظر درمانی و هم ازنظر زیبایی ،درخشان خواهد بود

با استفاده از لیزر واریس نیاز به استفاده ازدرمانهای قدیمی برای درمان واریس بطورکامل مرتفع شده است.

درحقیقت لیزر واریس (درمان واریس با لیزر) یک تکنیک ایده آل برای درمان واریس است که نیاز به بیهوشی و بستری نیز ندارد. همچنین با

ستفاده از لیزر واریس می توان به درمان کامل بدون عود و بدون ضایعات همراه دست پیداکرد.

لیزر واریس (درمان لیزری واریس) علاوه براینکه نیاز به بستری شدن وبیهوشی راازپیش پای علاقمندان به درمان واریس برمیدارد و سبب می شود که بیماران باعودمکرر واریس مواجه نبوده و همچنین ازتحمل دردناشی ازجراحی واریس و همچنین جای بخیه وبدشکل شدن پا درامان بمانند.

در لیزر واریس (درمان واریس با لیزر) ،بااستفاده ازامواج لیزر،نارسایی وریدی ونیز واریس بطورکامل قابل دسترس می باشد.

ازلیزربرای درمان واریس پا وضایعات وریدی به دوصورت عمده استفاده می شود.یکی درزمینه درمان تلانژکتازی ها(عروق عنکبوتی )است ودیگری دردرمان واریس های طنابی شکل پرپیچ وخم درططح اندام که دراین موردازلیزرداخل عروقی برای درمان واریس استفاده می کنیم.

درتکنیک لیزر واریس (درمان لیزری واریس) برای درمان واریس هایی که بشکل طنابی وپیچ خورده اند، ابتدابااستفاده ازسونوگرافی داپلرعروقی یاسایرروشهای تشخیصی بایستی عروق نارسادرپاهای بیمار بدقت مشخص گردند.این عروق نارسا که دراغلب موارد وریدهای صافنوس می باشند سپس بااستفاده ازگایدسونوگرافی،کانوله شده ودرداخل آنهاشیت عروقی مخصوص لیزر واریس قرارداده می شود(این همان تکنیکی استکه مادرکلینیک خود برای درمان واریس بالیزردراصفهان بکارمی بریم). درمرحله بعدی برای انجام لیزرواریس (درمان واریس بالیزر) ودرمان نارسایی وریدی ،فیبرمخصوص لیزر ازطریق شیت تعبیه شده ،واردوریدمی گردد وبااستفاده از راهنمایی سونوگرافی ،آنرادرمحل مناسب قرارمی دهیم . قبل ازآغاز لیزرواریس ودرمان نارسایی وریدی ،بایستی اطراف فیبرمخصوص لیزرواریس رابدقت وبطورکامل بااستفاده ازمحلول مخصوص که حاوی بی حس کننده ناحیه نیزمی باشد،بیحس نماییم وسپس مرحله اصلی لیزرواریس شروع می شودرعایت این اصول اولیه کمک زیادی درکسب نتیجه مناسب دردرمان لیزری واریس ولیزر ودرمان نارسایی وریدی می نماید. ردنیای امروز برای درمان واریس ، روش ارجح و انتخابی ،درمان واریس با لیزر (درمان لیزری واریس) می باشد.

پس از انجام درمان واریس با لیزر ،بیمار نیاز به هیچگونه استراحتی ندارد و بلافاصله بر روی تخت لیزر جوراب واریس خود را پوشیده و باپای خود به راه می افتد.

ما پس از درمان واریس با لیزر در اصفهان به بیماران توصیه می کنیم تا جایی که ممکنست پس از اتمام درمان لیزری واریس حرکت داشته باشند و از نشستن یا خوابیدن زیاد خودداری نمایند.

در حقیقت در صورتی که بیمار امکان حرکت زیاد و تحرک کافی نداشته باشد ،تحت درمان واریس با لیزر در اصفهان قرار نخواهد گرفت چرا که عدم تحرک کافی باعث کاهش اثرات درمان واریس با لیزر می گردد.

ما به بیماران خودکه درکلینیک درمان واریس (کلینیک لیزر واریس) تحت درمان واریس بالیزر قرارگرفته اند توصیه می کنیم که تاسه ماه از جوراب واریس استفاده نمایند تا اثرات درمان واریس با لیزر بهتر خود را نشان دهد. اطلاعات کامل درمورد خصوصیات جوراب واریس مناسب را میتوانید از کلینیک واریس (کلینیک درمان واریس) به آدرس زیر بدست آورید ولی بطور کلی می توان اشاره نمودکه جوراب واریس بایستی دقیقا اندازه گیری شده و دقیقا سایز و مطابق با اندازه پای بیمار باشد و این قانون کلی است لیکن در بیمارانی که تحت درمان واریس با لیزر(درمان لیزری واریس) قرار گرفته اند،اندازه گیری دقیق پا برای انتخاب جوراب واریس مناسب ،اهمیت بیشتری خواهدداشت.

چنانچه جوراب واریس بیش از اندازه تنگ باشد می تواند باعث شود که جریان خون وریدی کاهش یابد و حتی منجربه ایجاد زخم گردد و درصورتیکه جوراب واریس گشادتر از حد معمول باشد، تاثیر درمانی قابل انتظار از جوراب واریس را به همراه نخواهد داشت. برای اثر بخشی بهتر جوراب واریس پس از درمان لیزری واریس (لیزر واریس )،

مابه بیمارانی که تحت درمان واریس با لیزر در اصفهان قرارداده ایم توصیه می کنیم که بمدت سه ماه پس از لیزر واریس از صبح تا شب جوراب واریس را بپوشند و شبها می توانند جوراب واریس را از پاها خارج سازند

درمان انواع واریس به صورت تخصصی ودر پیشرفته ترین کلینیک درمان واریس در کشور توسط دکتر محمود هادی زاده انجام میشود.

جهت کسب اطلاعات کاملتر می توانید باتلفنهای کلینیک فوق تخصصی دکتر هادی زاده

۵و ۳۲۲۴۲۱۶۴ _ ۰۳۱

تماس گرفته ویااطلاعات لازم رااز طریق سایت زیر بدست آورید:

varisiran.ir

نشانی ما

اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجتمع پزشکی

قمرالدوله، طبقه 3

031-32242165

031-32242164

0913-8991980

دکترمحمود هادی زاده بازدید : 280 چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 زمان : 9:52
امتیاز :
نتيجه : مجموع 72 امتياز توسط 25 نفر

خونريزي
واريس ونارسايي هاي وريدي ،مي توانند عوارض مختلفي رابهمراه داشته باشند.
يكي از اين عوارض ، خونريزي است.دربسياري ازموارد،خون ريزي ناشي ازواريس ، آنچنان شديد و طولاني مدت است كه مي تواند حتي حيات بيماررابه مخاطره اندازد.

درگزارشات بين المللي مربوط به خونريزي هاي مربوط به واريس، گزارشاتي مربوط به مرگ بيماران بويژه افرادسالخورده كه بتنهايي زندگي مي كنند ، بچشم مي خورد .
حقيقت آنست كه بدليل فشاربالاي خون درپاها، خونريزي ناشي ازواريس،دراكثريت موارد بطورخودبخودي شروع شده ،بافشاروپرتاب شديدخون همراه بوده وغالبا تامدت طولاني ادامه يافته وبسختي كنترل شده وگاهي نياز به مراجعه بيمارستاني واستفاده ازبخيه و.....پيش مي آيد.

نكته بعدي آنستكه عروق واريسي ، تمايل به عودخونريزي وتكرارآن دارند بطوريكه خونريزي هاي مكرر مي تواند باعث تشديدعوارض واثرات باقيمانده شود.
ازسوي ديگر بايداشاره نمودكه هرچند عروق واريسي طنابي شكل ، غالبا باعث بروز عوارض شديدي همچون ايجادلخته هاي خوني وترومبوز ، زخم هاي پوستي مزمن وگسترده ، ادم اندامها بادرجات متفاوت(ازدرجات كم تاشديد) بدشكلي اندامها وسايرعوارض مي شوند ،امابراساس تجارب اينجانب ( دكترهادي زاده دربررسي بيماران مبتلا به واريس كه به من مراجعه نموده اند) غالب موارد خونريزي هاي پرفشار وخطرناك ، دراثر پارگي خودبخودي عروق واريسي رتيكولر رخ مي دهند.

درمان عروق واريس ،بسته به نوع درگيري، شدت درگيري و عوارض ، متفاوت است.
چنانچه رگ مبتلا ، درحال خونريزي فعال باشد، قدم اول عبارت از تلاش درجهت كنترل وپايان دادن به خونريزي ازواريس، به هرروش ممكن مي باشد.

براي كنترل خون ريزي از واريس ، مي توان ازبانداژهاي فشاري چندلايه بافشاربالا، بخيه زدن ، استفاده ازگارو ، بالابردن اندام وسايرروشهااستفاده نمود.
درمرحله بعدي ، براي پيشگيري ازعود خونريزي ، بايستي مواردزيررا انجام داد.

ازايستادن زيادبايستي پرهيز نمود. ازبلندكردن اجسام سنگين خودداري شود. پاهاحتي المقدوربالانگهداشته شوند. دراولين فرصت ، نسبت به درمان عروق واريس ، اقدام شود.
براي اينكار دربرخي موارد ، ازليزر واريس ودرسايرموارد ازاسكلروتراپي وروشهاي مشابه استفاده مي نماييم.

جهت كسب اطلاعات كاملتر مي توانيد باتلفنهاي كلينيك فوق تخصصي دكترمحمود هادي زاده
۵و ۳۲۲۴۲۱۶۴ _ ۰۳۱
تماس بگيريد.

دکترمحمود هادی زاده بازدید : 232 چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 زمان : 9:52
امتیاز :
نتيجه : مجموع 44 امتياز توسط 15 نفر
با استفاده از ليزر واريس نياز به استفاده ازدرمانهاي قديمي براي درمان واريس بطوركامل مرتفع شده است.
درحقيقت ليزر واريس (درمان واريس با ليزر) يك تكنيك ايده آل براي درمان واريس است كه نياز به بيهوشي و بستري نيز ندارد. همچنين با
ستفاده از ليزر واريس مي توان به درمان كامل بدون عود و بدون ضايعات همراه دست پيداكرد.
ليزر واريس (درمان ليزري واريس) علاوه براينكه نياز به بستري شدن وبيهوشي را از پيش پاي علاقمندان به درمان واريس برميدارد و سبب مي شود كه بيماران باعودمكرر واريس مواجه نبوده و همچنين ازتحمل دردناشي از جراحي واريس و همچنين جاي بخيه وبدشكل شدن پا درامان بمانند.

در ليزر واريس (درمان واريس با ليزر) ،بااستفاده ازامواج ليزر،نارسايي وريدي ونيز واريس بطوركامل قابل دسترس مي باشد.
ازليزر براي درمان واريس وضايعات وريدي به دوصورت عمده استفاده مي شود.يكي درزمينه درمان تلانژكتازي ها(عروق عنكبوتي )است و ديگري دردرمان واريس هاي طنابي شكل پرپيچ وخم درططح اندام كه دراين موردازليزرداخل عروقي براي درمان واريس استفاده مي كنيم.
درتكنيك ليزر واريس (درمان ليزري واريس) براي درمان واريس هايي كه بشكل طنابي وپيچ خورده اند،شبيه به برخي از روش هاي درمان واريس پا ابتدا با استفاده ازسونوگرافي داپلرعروقي ياسايرروشهاي تشخيصي بايستي عروق نارسادرپاهاي بيمار بدقت مشخص گردند.اين عروق نارسا كه دراغلب موارد وريدهاي صافنوس مي باشند سپس بااستفاده ازگايدسونوگرافي،كانوله شده ودرداخل آنهاشيت عروقي مخصوص ليزر واريس قرارداده مي شود(اين همان تكنيكي استكه مادركلينيك خود براي درمان واريس باليزردراصفهان بكارمي بريم). درمرحله بعدي براي انجام ليزرواريس (درمان واريس باليزر) ودرمان نارسايي وريدي ،فيبرمخصوص ليزر ازطريق شيت تعبيه شده ،واردوريدمي گردد وبااستفاده از راهنمايي سونوگرافي ،آنرادرمحل مناسب قرارمي دهيم . قبل ازآغاز ليزرواريس ودرمان نارسايي وريدي ،بايستي اطراف فيبرمخصوص ليزرواريس رابدقت وبطوركامل بااستفاده ازمحلول مخصوص كه حاوي بي حس كننده ناحيه نيزمي باشد،بيحس نماييم وسپس مرحله اصلي ليزرواريس شروع مي شودرعايت اين اصول اوليه كمك زيادي دركسب نتيجه مناسب دردرمان ليزري واريس وليزر ودرمان نارسايي وريدي مي نمايد.ادامه مبحث ليزرواريس رادرقسمت دوم اين مقاله پيگيري نماييد
جهت كسب اطلاعات كاملتر مي توانيد باتلفنهاي كلينيك فوق تخصصي دكترمحمود هادي زاده
۵و ۳۲۲۴۲۱۶۴ _ ۰۳۱
تماس بگيريد.
دکترمحمود هادی زاده بازدید : 288 چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 زمان : 9:51
امتیاز :
نتيجه : مجموع 50 امتياز توسط 16 نفر
باپيشرفتهاي پزشكي راههاي گوناگون جديدي دردرمان واريس و انواع اختلالات عروقي ابداع شده است. اين پيشرفتها باعث شده كه دردرمان واريس و همچنين ساير بيماريهاي مشابه واريس و ضايعات عروقي بتوان بدون استفاده از جراحي به درمان بيماران پرداخت. يكي از روشهاي بسيار نو در درمان واريس عبارتست از استفاده از چسب مخصوص براي درمان عروق واريس. درحقيقت براي درمان واريس علاوه براستفاده از ليزر وامواج RF مي توان از چسب نيز استفاده كرد. دراين روش ترميم نارسايي وريدهاي نارسا شده در واريس بجاي آنكه باا ستفاده از ليزر و… صورت پذيرد از چسب هاي مخصوص استفاده مي گردد. دربرخي از بيماران مبتلا به واريس دركنار استفاده از اسكلروتراپي و ساير روشها مي توان از چسب واريس نيز استفاده نمود. البته درمان واريس با استفاده از چسب تفاوتهاي خاصي بادرمان توسط ليزر يا ساير روشها دارد. يكي از موارد مهم دردرمان واريس باچسب آنست كه نياز به دقت و مهارت خاص پزشك در انجام صحيح عمل دارد. ازطرف ديگر خصوصيت برجسته استفاده از چسب دردرمان واريس راحتي فوق العاده بيمار مي باشد. بعبارت ديگر در بيماري كه براي درمان واريس از چسب استفاده شود بيشترين ميزان راحتي و سرعت عمل بدست خواهد آمد. مكانيسم كلي درمان واريس با استفاده از چسب بسيار مشابه با استفاده از ليزر يا امواج راديوفركانسي مي باشد. در درمان واريس با استفاده ازچسب پس از انسداد محل اتصال وريد صافنوس به وريد فمورال عمقي استفاده از چسب جهت درمان نارسايي وريد صافنوس صورت مي پذيرد. باتوجه به اينكه دردرمان واريس باچسب حتي نياز به بيحسي ساده محل رادياسيون نيز وجود ندارد بنابراين نهايت سرعت و راحتي براي بيمار وجودخواهدداشت. دردرمان واريس با استفاده از چسب ( همانند درمان باليزر وRF) نياز به استفاده از بيهوشي يا بستري مطلقا وجودندارد. بلافاصله پس از درمان واريس با چسب مخصوص بيمار مي تواند با پاي خود از تخت پايين آمده و به منزل يا محل كار خود مراجعه نمايد. كه از نظر عدم نياز به بستري يا بيهوشي استفاده از چسب دردرمان واريس كاملا مشابه باليزر وRF بوده و درهيچكدام از آنها نياز به استراحت نمي باشد. اين چسب هيچگونه حساسيت ياعارضه اي ايجاد نمي كند و بيماران مبتلا به واريس كه باچسب درمان مي شوند هيچگونه عوارض جانبي نخواهند داشت. استفاده از چسب دردرمان واريس ازحدود پنج تاشش سال قبل توسط پزشكان هلندي ابداع گرديده است. تاكنون بيماران اصفهان با استفاده از چسب مورد درمان واريس قرار گرفته اند ازنتايج آن كاملا اظهار رضايت داشته اندجهت كسب اطلاعات كاملتر مي توانيد باتلفنهاي كلينيك فوق تخصصي دكترمحمود هادي زاده
۵و ۳۲۲۴۲۱۶۴ _ ۰۳۱
تماس بگيريد.
دکترمحمود هادی زاده بازدید : 88 چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 زمان : 9:49
امتیاز :
نتيجه : مجموع 35 امتياز توسط 13 نفر

در پزشكي نوين ، بهترين روش درمان براي درمان واريس و نارسايي هاي وريدي، درمانهاي اندوواسكولر ازجمله ليزر واريس ،RF،GLUE وساير روشهاي مشابه مي باشد.
حسن بزرگ ليزر واريس ،(براي درمان واريس) آنست كه ليزر واريس نه تنها نياز به بيهوشي و بستري ندارند و بصورت سرپايي انجام مي شوند، بلكه امكان عود مجدد و بروز مشكلات ثانويه كه در روشهاي ديگر درماني براي درمان واريس ديده مي شوند، بادرمان اندوواسكولر عملا وجود ندارند.
در اغلب موارد ،با يك جلسه ليزر واريس ،بطور كامل مشكلات نارسايي و واريس بيماران برطرف مي شود و درمان واريس بخوبي انجام مي شود .
نكته مهم آنست كه درپاره اي از موارد يكي از علل ايجاد يا تشديد واريس، انسدادهاي وريدي عمقي است كه در اينگونه موارد چنانچه نارسايي وريدي عمقي درمان نشود، نتيجه ليزر واريس ،ايده آل نخواهد بود
در اين موارد معمولا با آنژيوگرافي يا سونوگرافي داپلر ،مي توان تنگي وريد عمقي راكشف كرد و سپس با استفاده از آنژيوپلاستي ،مي توان براحتي نارسايي وريد عمقي را از بين برد.
حال چنانچه سطح درگيري وريد عمقي بالاتر از جانكشن سافنوفمورال ياسافنوپ وپليته آل باشد، از بين بردن تنگي رگ عمقي مي تواند به جريان خود مناسب از طريق وريد سافنوس كمك كرده و بدين طريق ميزان اتساع وريد واريسي را كاهش داده و كمك فراواني به بهبودي نارسايي وريدي و بهبودي وريدسافنوس (صافنوس) كرد.
در اينگونه موارد،پس از آنژيوگرافي يا سونوداپلر ، با استفاده از بالن آنژيوپلاستي مي توانيم تنگي عروق را بازكنيم كه در اينصورت جريان وريدي بخوبي از عروق سطحي به وريد عمقي برقرارمي شود.
پس از باز كردن تنگي هاي عروق عمقي ،مي توان نارسايي وريدي باقيمانده را با استفاده از ابلاسيون داخل وريدي(ليزر،آراف ،glue) درمان نمود.
پس از درمان تنگي هاي عروقي عمقي ،در صورت نياز به درمان عروق سطحي ( اعم از وريدهاي متسع طنابي شكل ياعروق تيره رنگ موجود بر سطح پوست) مي توان با استفاده از اسكلروتراپي يا ساير روشها،به درمان آنها پرداخت كه در اينصورت نتايج (استفاده از اسكلروتراپي يا ميكروفلبكتومي) ،هم از نظر درماني و هم ازنظر زيبايي ،درخشان خواهد بود


جهت كسب اطلاعات كاملتر مي توانيد باتلفنهاي كلينيك فوق تخصصي دكترمحمود هادي زاده
۵و ۳۲۲۴۲۱۶۴ _ ۰۳۱
تماس بگيريد.

دکترمحمود هادی زاده بازدید : 87 چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 زمان : 9:47
امتیاز :
نتيجه : مجموع 23 امتياز توسط 10 نفر

واريس با توجه به ماهيت خود عبارت از نارسايي وريدي است كه خودمي تواند منجر به بروز عوارض متعددي گردد.
نارسايي وريدي عمقي و واريس مي تواند باعث افزايش فشار داخل وريدي در وريدهاي عمقي شده كه اين فشار افزايش يافته مي تواند به وريدهاي صافنوس انتقال يافته كه بطور ثانويه به وريدهاي قابل رويت شده و ظاهر خاص واريس را ايجاد خواهد كرد.
افزايش فشار داخل وريدي مي تواندباعث ادم و احساس سنگيني در پاهاشود. ادم به نوبه خود مي تواند باعث ايجاد دفورميتي و بدشكلي اندام شود.
از سوي ديگر واريس مي تواند باعث تغيير رنگ پوستي بويژه در پايين زانو شود. اين تغيير رنگ معمولا با بروز نقاط رنگي شبيه كك و مك ايجاد شده و مي تواند رنگ پوست را بطرف سياهي ببرد
در بسياري از موارد اين سياهي ناشي از واريس،براي هميشه باقي مانده و به هيچ وجه تغيير رنگ از بين نخواهد رفت كه اين امر،ضرورت ليزر سريع و بموقع واريس را نشان مي دهد.
مشكل ديگري كه در اثر ابتلا به واريس و نارسايي هاي عروقي ممكنست رخ دهد و در واقع از جمله عوارض واريس مي باشد،زخمهاي پوستي اندامهاست كه گاهي سالها ادامه يافته و بسيار مقاوم به درمان مي باشند.
اين زخمها معمولا چند روز پس ا زليزر واريس، بطوركامل بهبود مي يابند
از عوارض نسبتا شايع ديگر ناشي از واريس و نارسايي وريدي،مي توان به ايجاد ترومبوز و لخته هاي عروقي اشاره نمود.كه بسته به ميزان و شدت درگيري مي تواند منجر به PTS و آمبولي ريوي و… شود. درمان ترومبوزهاي عروقي ،بسته به مدت زمان شروع و نيز ميزان بار ترومبوز و محل درگيري متفاوت بوده و براي درمان مي توان از آنتي پلاكتها، آنتي ترومبينها،ترومبوليز،,ترومبكتومي،درمانهاي كانزرواتيو و….استفاده كرد. واريس همچنين مي تواند باعث بدشكلي اندام شود كه در بسياري از موارد،شديد بوده و درد و سنگيني اندام مبتلا مي تواند باعث مشكلات رواني براي بيماران شود.
از عوارض ديگر مربوط به اختلالات عروق وريدي مي توان به احتمال خونريزي اشاره نمود كه در برخي موارد شديد بوده و به سختي قابل كنترل مي باشد كه خونريزي نيز در صورت درمان واريس بطور كامل كنترل مي گردد.
همه موارد فوق ،ضرورت بررسي سريع واريس و نارسايي هاي عروقي و ليزر سريع آنرا نشان مي دهند. موارد فوق براحتي با استفاده از ليزر واريس يا آراف واريس يا چسب واريس قابل درمان هستند

جهت كسب اطلاعات كاملتر مي توانيد باتلفنهاي كلينيك فوق تخصصي دكترمحمود هادي زاده
۵و ۳۲۲۴۲۱۶۴ _ ۰۳۱
تماس بگيريد.

تعداد صفحات : 2

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 6
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : [Ip_Today]
 • آی پی دیروز : [Ip_Yesterday]
 • بازدید امروز : 7
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 8
 • بازدید ماه : 18
 • بازدید سال : 18
 • بازدید کلی : 1386
 • کدهای اختصاصی